PG Thelander etsning gris

520825

PÄR GUNNAR THELANDER (född 1936): Gris, signerad P.G. Thelander, 44/100, färgetsning, rosa kuben akvarellerad, bildmått ca 39,5x29,5, bladmått ca 57x45 cm

Oramad

Rum 9, Vagga 1

PG Thelander etsning gris

Budhistorik (6 bud)
3825446
3825439
1 400
3824980
1 300
3824943
3824931

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.