Maria Hillfon

520820

MARIA HILLFON (född 1945): (5 st): Blommor, signerad och numrerad Maria Hillfon, färglitografier, bladmått ca 39x39, 35x29, 35x29 cm

Oramade

Rum 9, Vagga 1

Maria Hillfon

Budhistorik (20 bud)
3825248
1 300
3825243
3825152
3823171
3825147

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.