Helge Kemner oljemålning

520818

HELGE KEMNER (1883-1934): landskapsmotiv, signerad och daterad Helge Kemner 1912, olja på pannå, 25x27 cm

Helge Kemner oljemålning

Budhistorik (21 bud)
3825863
1 700
3825878
1 700
3825863
3825869
1 400
3825863
1 300

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.