Maria Hillfon

520817

MARIA HILLFON (född 1945): (3) MAYA EIZIN ÖIJER (född 1946) (1): Blommor, signerad och numrerad Maria Hillfon, färglitografier, bladmått ca 78x50, 55x87 resp 70x60 cm; "Nattens rike", signerad Maya Eizin, VI/L, färglitografi, bladmått ca 83x60 cm

Oramade, Eizin med fläck längs kant

Rum 9, Vagga 1

Maria Hillfon

Budhistorik (7 bud)
3828312
550
3818698
500
3817593
450
3818697
450
3817593

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.