Oidentifierad konstnär 1800-tal

520815

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): renässansporträtt, olja på pannå, 28x20 cm

Pannå med spricka på baksida, krackeleringar samt fläckar

Konst, Äldre måleri

Fack 35

Budhistorik (21 bud)
3826090
3826097
3826090
1 900
3825942
1 800
3825942
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.