Margareta Renberg

520809

MARGARETA RENBERG (1945-2005): (2) ''Filt", Soffan, signerade och daterade, 118/150 resp 18/83, färglitografier, bladmått ca 48x40 resp 50x42 cm

Oramade, smärre hanteringsveck

Rum 9, Vagga 2

Margareta Renberg

Budhistorik (6 bud)
3822820
650
3830050
600
3822820
550
3815134
500
3815134

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.