Rokokostolar

520807

STOLAR, 4 st, rokoko, 17/1800-tal, stomme i björk med skuren dekor, genombruten rygg med flätad rotting, kopplade ben, stoppad sits klädd i tagel, sitthöjd ca 46 cm

Nytapetserade, repor, skador i rottingen

Möbler, Stolar

Drottninggatan 36, Malmö

Rokokostolar

Budhistorik (32 bud)
3825812
3 200
3825807
3825804
2 800
3825803
2 600
3825795
2 400

Slutpris SEK:
3 200
307 EUR, 360 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.