John-E Franzén Chief

520803

JOHN-E FRANZÉN (född 1942): Indian Chief, monogramsignerad och daterad JEF 1995, färglitografi, pt, bildmĺtt ca 44x54 cm

Oramad

Rum 9, Vagga 2

John-E Franzén Chief

Budhistorik (27 bud)
3828386
2 400
3828627
2 400
3828386
3828622
3828386
1 900

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.