Katarina Lönnby

520798

KATARINA LÖNNBY (född 1967): (2) Paret och krokodilen,
signerad K. Lönnby, blandteknik på papper, ca 46x54 cm samt etsning, signerad K.Lönnby, ea, bildmått ca 35x23,5 cm

Oramade, etsning med veck

Rum 9, Vagga 2

Katarina Lönnby

Budhistorik (1 bud)

3813988
2018-02-12 11:25:33

2018-02-19 kl 19:42
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.