Nicolaï Alexandovitch Okolowicz oljemålning

520795

NICOLAI ALEXANDOVITCH OKOLOWICZ (1867-1928): blomsterstilleben, signerad A Okolowicz, olja på duk, 55x45 cm

Smärre dukhål

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Budhistorik (27 bud)
3822683
4 600
3822677
4 400
3820900
4 200
3822664
4 200
3820900

Slutpris SEK:
4 600
444 EUR, 504 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.