Lomonosov Cobalt Net

520791

LOMONOSOV, "Cobalt Net", kaffeservis, 14 dlr., porslin, Ryssland, 1900-talets andra hälft, stämplade "made in USSR" samt med tillverkare, bestående av: kaffekanna, gräddkanna, sockerskål, 5 kaffekoppar med fat samt 6 assietter, kaffekannans höjd ca 20 cm

Keramik/Porslin

Lomonosov Cobalt Net

Budhistorik (26 bud)
3825514
1 800
3825480
1 700
3825472
1 600
3825479
1 600
3825472

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.