Ebbe Höglund oljemålning

520789

EBBE HÖGLUND (1914-1993): "Cirkus", signerad Ebbe Höglund, olja på duk, ca 33x41 cm

Fack 28

Ebbe Höglund oljemålning

Budhistorik (7 bud)
3815019
600
3828743
550
3815019
500
3828742
450
3815019

Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.