Berta Hansson akvarell

520787

BERTA HANSSON (1910-94): Fåglarna II, monogramsignerad BH, akvarell, ca 27,5x19,5 cm

Oramad

Rum 9, Vagga 2

Berta Hansson akvarell
Budhistorik (14 bud)
3824149
3829440
3824149
1 800
3829439
1 700
3824149
1 600

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.