Jöran Nyberg handkolorerad litografi

520780

JÖRAN NYBERG (född 1937): Människor i trädgårdsmiljö, signerad och numrerad Jöran Nyberg 2/100, handkolorerad litografi, 74x51 cm

Budhistorik (2 bud)

3825512
3811730

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.