Lackarbeten Japan

520777

SKRIN, BREVSTÄLL, 3 dlr., lackarbeten, Japan, 1900-talets början, dekor i guld, höjd ca 15-23 cm

Slitage

Orientaliskt, Konsthantverk

Lackarbeten Japan

Budhistorik (14 bud)
3824663
3822918
3823825
3822918
950
3819521
900

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.