Lennart Jirlow färglitografi

520768

LENNART JIRLOW (född 1936), kypare med matbricka, signerad och numrerad L. Jirlow 16/45, färglitografi, 52x37 cm

Rum 15

Lennart Jirlow färglitografi

Budhistorik (14 bud)
3822541
3814435
3809719
1 900
3809664
1 800
3809717
1 700

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.