Ludwig Valenta oljemålning

520763

LUDWIG VALENTA (1882-1943): Interiörscen med läsande man, signerad E Valenta, olja på duk, 31x40 cm

Smärre dukhål, krackeleringar samt färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Ludwig Valenta oljemålning

Budhistorik (13 bud)
3823078
1 900
3822811
1 800
3820035
1 700
3815162
1 600
3812986

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.