Brandhjälmar

520757

BRANDHJÄLMAR, 3 st., 1800-1900 tal, svarta med metallbeslag, 24x15 samt 30x23 en något nyare hjälm i krom 30x23 cm

Bruksslitage, repor, smärre skador

Diverse

Monter 21

Brandhjälmar

Budhistorik (41 bud)
3828554
8 200
3828584
8 000
3828554
7 800
3828579
7 800
3828554
7 600

Slutpris SEK:
8 200
791 EUR, 899 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.