Matservis

520755

MATSERVIS, 42 dlr, porslin, Stolzenfels, Bavaria, 1900-talets första hälft, bestående av: 9 djupatallrikar, 7 mattallrikar, 8 assietter, 6 desserttallrikar, kanna, terrin med lock, såsskanna, 6 uppläggningsfat, 1+2 skålar

en skål med fotnagg

Keramik/Porslin

Matservis

Budhistorik (2 bud)

3828468
3813075

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.