Fartygsmodell

520750

FARTYGSMODELL, svenska 4-mastade barken Beatrice, 1900-talets mitt, bemålad, på stativ, handgjord, sjömansarbete, målade barkade träsegel, komplett med alla delar, längd ca 53, höjd ca 43 cm

Skador

Diverse, Nautica/Technica

Monter 20

Fartygsmodell

Budhistorik (2 bud)

3818499
3817863

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.