Golvvaser goldscheider

520747

GOLVVASER, 2 st, terracotta, 1900-tal, märkta Goldscheider, skulpterad dekor av änglar, höjd 70 cm

Mindre repor samt slitage

Keramik/Porslin, Vaser, skålar, fat

Rum 7

Golvvaser goldscheider

Budhistorik (8 bud)
3816710
2 800
3816130
650
3813504
600
3813503
500
3813271
450

Slutpris SEK:
2 800
268 EUR, 315 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.