Gunnar Nylund

520743

GUNNAR NYLUND, tillskriven, vas, glas, Strömbergshyttan, klart glas med ringar, signerad Strömbergshyttan b 1141, höjd 12 cm

Repor

Glas, Vaser, skålar, fat

Monter 23

Gunnar Nylund

Budhistorik (3 bud)

3811463
3821726
3811463

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.