Sture Johannesson färglitografi

520734

STURE JOHANNESSON (1935-2018); "Peace in our space", signerad Sture J, numrerad 22/75, ca 63x48 cm

Konst, Grafik, Nutida

Baltzarsgatan 6, Malmö

Budhistorik (5 bud)
3823636
500
3823459
450
3823411
3822897
3821955

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.