Carl Brandt pastell

520727

CARL BRANDT (1852-1930): Insjölandskap, signerad och daterad, C. Brandt -98, pastell, ca 36x50 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 9

Carl Brandt pastell
Budhistorik (7 bud)
3818047
700
3821215
650
3818047
600
3811151
550
3806840
500

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.