Matbord 1800-tal

520726

MATBORD, 1800-talets slut, 2 lådor i sargen, bemålat i ljusgrått, benavslut med hjultrissor, höjd 75, 151x84 cm

Omarbetat

Möbler, Matbord

Matbord 1800-tal

Budhistorik (28 bud)
3822754
2 400
3822803
3822754
3822796
1 900
3822754
1 800

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.