Vas överfångsteknik

520725

VAS, 1900-tal, överfångsteknik, signerad, höjd 26 cm

Glas, Vaser, skålar, fat

Vas överfångsteknik

Budhistorik (4 bud)

3827226
450
3816688
3813392
3813077

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.