Mässingsljusstakar 1800-tal

520720

LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-talets slut, mässing med floral dekor, höjd ca 29 cm

Metall, Diverse, Belysning

Baltzarsgatan 6, Malmö

Mässingsljusstakar 1800-tal

Budhistorik (20 bud)
3824766
1 300
3823908
3822393
3814290
3822392

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.