Ytterfoder

520719

YTTERFODER, 1 par, majolika, Göteborg, sekelskiftet 1900, i form av stubbar, höjd 15, diameter 19 cm

Slitage, nagg och sprickor

Keramik/Porslin

Monter 21

Ytterfoder

Budhistorik (5 bud)
3828394
500
3827943
450
3827928
3827848
3814209

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.