Klädskåp Jugend ek

520705

KLÄDSKÅP, ek, 1900-talets början, jugend, spegeldörrar med skuren dekor av fruktstilleben samt blyinfattat glas, två lådor, beslag i mässing, höjd ca 195, 89x48 cm, nyckel medföljer

Slitage, bakstycket med hål, en dörr med defekt glasparti

Ändringar/tillägg
Nyckel (1) samt delar till glasparti finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 15

Klädskåp Jugend ek

Budhistorik (20 bud)
3824803
3824801
1 400
3824799
1 300
3824798
3824796

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.