Vägghörnskåp

520704

VÄGGHÖRNSKÅP, 1800-talets slut, nyrokoko, rikt skuren dekor, valnöt och valnötsrot, höjd ca 146, 53x36 cm

Skadat krön, skador, sprickor

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Möbler, Hyllor

Rum 6

Vägghörnskåp

Budhistorik (14 bud)
3827869
1 900
3826849
1 800
3827866
1 700
3826849
1 600
3821776

Slutpris SEK:
1 900
182 EUR, 214 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.