Skåp

520703

SKÅP, 1800-talets andra hälft, fanerad med valnöt och valnötsrot, höjd ca 112, 92x39 cm, nyckel finns

Slitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 13

Skåp

Budhistorik (14 bud)
3826105
3 200
3822061
3813438
2 800
3822060
2 800
3813438
2 600

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.