Philip Allen oljemålning

520667

PHILLIP ALLEN, (samtida): "Mars and Venus", signerad a tergo, olja på duk, ca 195x168 cm

Duklagning

Rum 18

Philip Allen oljemålning

Budhistorik (19 bud)
3822483
5 200
3822486
5 000
3822483
4 800
3822479
4 600
3822482
4 600

Slutpris SEK:
5 200
502 EUR, 570 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.