Barbro Andersson oljemålning

520664

BARBRO ANDERSSON (född 1948): Kompostion, signerad och daterad Barbro Andersson 84, olja på duk, ca 197x175 cm

Rum 9

Barbro Andersson oljemålning

Budhistorik (48 bud)
3823524
15 000
3823561
14 500
3823524
14 000
3823549
13 500
3823524
13 000

Slutpris SEK:
15 000
1 511 EUR, 1 716 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.