Karmstolar 1 par 1900-tal

520644

KARMSTOLAR, 1 par, Louis XVI-stil, bestad bok, pärlspikning, lösa sittplymåer, klädsel i rosa plysch, sitthöjd 42 cm

Bruksslitage

Möbler, Stolar

Rum 8

Karmstolar 1 par 1900-tal

Budhistorik (21 bud)
3819326
1 700
3821995
1 600
3819326
1 400
3821994
1 300
3819326

Slutpris SEK:
1 700
163 EUR, 191 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.