Indisk miniatyr En samlares hem

520640

INDISK MINIATYR, Jodhpur, 1800-tal, akvarell, 19x15cm

Orientaliskt, Konst, Samlingar

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (7 bud)
3848220
600
3848182
550
3848219
500
3848182
450
3848067

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.