Terrin samt pastejterriner

520639

TERRIN, PASTEJTERRINER, 3 dlr., porslin, 1900-talets andra hälft, i form av and samt fasaner, polykromt bemålade, längd ca 25-37 cm, höjd 16-26 cm

Nagg

Keramik/Porslin

Rum 7, Hylla 4

Terrin samt pastejterriner

Budhistorik (3 bud)

3822308
3822030
3817741

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.