Wiking Swensson

520636

WIKING SVENSSON (1915-1979), Skymning med båt (Lofoten) gbhh hgvb bvg, signerad, daterad 1958, gouache, ca 60x46 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Wiking Swensson
Budhistorik (2 bud)

3814386
950
3814382

Slutpris SEK:
950
92 EUR, 104 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.