Wilson fartygsporträtt oljemålning

520635

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (omkring 1900): Fartygsporträtt, signerad Wilson, olja på duk, ca 30x40 cm

Konst, Äldre måleri, Nautica/Technica

Budhistorik (10 bud)
3840453
3837553
2 800
3840451
2 800
3837553
2 600
3837514
2 400

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.