Akvarell Kina

520629

OIDENFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): "Båten glider fram", signerad Jiang, akvarell, ca 32,5x43,5 cm

Orientaliskt, Konst

Fack 34

Akvarell Kina

Budhistorik (7 bud)
3821809
850
3808828
3808828
550
3821808
500
3808828

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.