Fartygsporträtt oljemålning

520622

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): "Loergrove", otydligt signerad J Sandegren ?, olja på duk, ca 57x94 cm

Mindre färgbortfall (i hörnen)

Konst, Äldre måleri, Nautica/Technica

Rum 4

Fartygsporträtt oljemålning

Budhistorik (2 bud)

3841725
3823010

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.