John Ostved porträtt av Miles Davis

520621

JOHN OSTVED (född 1957): Porträtt av Miles Davis, signerad J Ostved, numrerad 1/25, färgserigrafi, 100x130 cm

Baltzarsgatan 6, Malmö

Budhistorik (3 bud)

3823056
3821555
3807088

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.