John Ostved porträtt av Bob Dylan

520619

JOHN OSTVED (född 1957): Porträtt av Bob Dylan, signerad J Ostved, numrerad 13/25, färgserigrafi, 130x100 cm

Konst, Grafik, Nutida

Baltzarsgatan 6, Malmö

Budhistorik (9 bud)
3810840
3810834
1 600
3810828
3810821
850
3810786

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.