Odenbrand fartygsporträtt oljemålning

520614

E. ODENBRAND (1900-tal), kopia efter J Hägg: "Abraham Rydberg", signerad Cop e J Hägg 1958 E Odenbrand, olja på pannå, ca 60x92 cm

Konst, Äldre måleri, Nautica/Technica

Rum 4

Budhistorik (12 bud)
3840825
2 400
3840824
3840816
1 900
3840805
1 600
3840790

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.