Bert-Håge Häverö färglitografier Stockholmsmotiv

520609

BERT-HÅGE HÄVERÖ (1932-2014): (4), komplett mapp "Sommaren i Stockholm, Båtar och Folkliv vid Stadens Vatten", signerade Bert Håge Häverö, färglitografi, 3/290, ca 43x54 cm

Kundcenter

Budhistorik (16 bud)
3830130
6 400
3830129
6 200
3830125
6 000
3830109
4 400
3827308
4 200

Slutpris SEK:
6 400
644 EUR, 732 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.