Axel Kargel oljemålning

520607

AXEL KARGEL (1896-1971): Öländskt landskap med kvarn, signerad och daterad A Kargel 1940, olja på duk, ca 31x50 cm

Axel Kargel oljemålning

Budhistorik (11 bud)
3825564
2 800
3825421
2 600
3823906
2 400
3823705
3820362

Slutpris SEK:
2 800
268 EUR, 315 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.