Fotogenlampa mässing och brons

520599

FOTOGENLAMPA, 1800-talets senare del, brons och mässing, monterad i äldre kinesisk vas i patinerad och förgylld dekor, höjd 43 cm, elektrifierad

Belysning, Bordslampor, Orientaliskt, Metall

Rum 7, Hylla 9

Budhistorik (8 bud)
3829143
3829081
3828621
3828619
900
3828617
700

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.