Giuseppe Renda bronskulptur

520596

GIUSEPPE RENDA (1859/62-1939): Kvinnobyst, 1900-talets början, signerad G Renda and inscribed with F.B.Napoli, brunpatinerad brons, höjd ca 25 cm

Konst, Skulpturer

Giuseppe Renda bronskulptur

Budhistorik (9 bud)
3829593
3828880
3828509
600
3828506
550
3828504
500

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.