MItchell fartygsporträtt akvarell

520593

WILLIAM FREDERICK MITCHELL (England, 1845-1914), signerad WF Mitchell, akvarell, ca 15x22 cm

Konst, Äldre måleri, Nautica/Technica

Budhistorik (7 bud)
3840953
3 400
3840952
3 200
3840749
3840488
3837515

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.