Tristram Ellis "Venice by sunrise"

520592

TRISTRAM ELLIS (England, 1844-1922): "Venice by sunrise", signerad och daterad Tristram Ellis 1912, akvarell, ca 11x52 cm

Konst, Äldre måleri

Baltzarsgatan 6, Malmö

Tristram Ellis

Budhistorik (1 bud)

3808795
2018-02-09 21:52:44

2018-02-16 kl 18:40
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.