F Andrew Durnford A Fresh Breeze

520591

F. ANDREW DURNFORD (England, 1800-tal ): "A Fresh Breeze", akvarell, marint motiv, a tergo betitlad och signerad, ca 16x24 cm

Konst, Äldre måleri

Drottninggatan 36, Malmö

Budhistorik (4 bud)

3821553
450
3820054
3819440
3814422

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 300 kr.